Tepelné izolácie - sklenná vlna GLASSWOOL DF 39

URSA DF 39 je nekašírovaná, difúzne otvorená plsť zo sklennej vlny. Používa
sa ako tepelná, akustická a protipožiarna izolácia.

Oblasti použitia:
-šikmá strecha
-zvislé konštrukcie: montované konštrukcie obvodového plášťa, ľahké priečky
-vodorovné konštrukcie: zateplenia stropov, podhľadov
    Alumíniová parozábranná fólia

Parozábrana s hliníkovou vrstvou je určená na ochranu vnútornej strany tepelných izolácií v šikmých i plochých strešných systémoch alebo vo zvislých konštrukciách stien. Ide o viacvrstvovú parotesnú fóliu, ktorá je spevnená perlinkovou mriežkou s reflexným aluminizovaným povrchom.
    Stavebné rezivo

Strešné hranoly zo zdravého a silného dreva, ktoré má tie najlepšie predpoklady pre dlhú životnosť. Surové stavebné rezivo, strešné laty a hranoly.
    Strešné laty

Strešné laty zo zdravého a silného dreva, ktoré má tie najlepšie predpoklady pre dlhú životnosť. Hĺbková impregnácia stavebného reziva. Strešné laty sa inštalujú ako nosná konštrukcia strešnej krytiny.
    Strešné okná

Vysoká kvalita výroby, ľahkosť a bezpečnosť používania ako aj inovatívne riešenia umožňujú výber vhodného strešného okna FAKRO pre všetkých užívateľov. Strešné okná FAKRO sa vyrábajú z najkvalitnejších surovín pomocou najnovšej technológie, čo garantuje trvácnosť, bezpečnosť, funkčnosť a veľmi dobré termoizolačné vlastnosti. V ponuke máme rôzne typy okien a taktiež strešné výlezy.
    Podhľadový plech

Podhľadový plech je vyrábaný z trapézového plechu T8 v rôznych dĺžkach a šírkach. Oproti drevenému tatranskému profilu má dlhšiu životnosť. Podhľadový plech je vyrábaný v rôznych farebných prevedeniach.
    Plechové ploty

Plechové plotové dielce - plotovky vyrábame v rôznych farebných odtieňoch v matnom aj lesklom prevedení, v rôznych dĺžkach, šírka jedného plotového dielca je od 28 do 39 cm. Hrúbka plechu je 0,5 mm. Výhodou plechových plotových dielcov je dlhšia životnosť ako u drevených plotových dielcov, minimálne nároky na údržbu a farebná stálosť.